ارسال سفارش تلگرام
کانال شرکت تلگرام
دفتر تهران : 09120722880 - 02133924624

بج سینه | وبلاگ گیفت سازان

هدایای تبلیغاتی گیفت سازان
بج سینه

بج سینه

بج سینه چیست و چه کاربردی دارد؟

بج سینه همان اتیکت سینه، نشان سینه و سنجاق سینه است، در واقع هر سازمان و شرکتی که قصد معرفی خود را دارد از بج سینه استفاده می کند.

بج سینه یک قطعه از فلز و یا برنج است که در شکل‌های مربع و یا هر نوع شکل کوچک و ظریفی تولید می شود.

بج سینه یا پلاک سینه، یکی از آپشن های تبلیغاتی بوده که معرف شرکت، سازمان، ارگان و یا یک مجموعه وابسته به شخص است.

غالبا افرادی که در نقش مدیر و یا نماینده هستند، در جلسات و همایش های مهم کاری که گروههای زیادی در آنجا حضور دارند، از بج سینه، در جهت معرفی خود و برند تجاری خود استفاده می‌کنند.

اصولا بج سینه سمبلی از اسم شرکت و یا لوگو و یا حتی یک شعار تبلیغاتی اختصاصی خود شرکت است که در عین سادگی و منحصر به فرد بودن در قالب بج سینه زده می شود و ویژگی های خوب و منحصر به فردی دارد.

اگر می خواهید یک نوع تبلیغات ماندگار را با خودتان به همراه داشته باشید تا علاوه بر حس رسمیت، به اعتبار و معرفی سازمان و یا شرکت شما کمک کند برای خود و افرادی که در مجموعه‌ی شما همکاری می‌کنند، بج سینه سفارش دهید.

بج سینه چه کاربردهایی دارد؟

بج سینه ظریف و شکیل است و حس اعتبار، احترام و شخصیت می دهد.

از این رو مدیران و افراد مهم یک سازمان، در هر یک جلسات سخنرانی و همایش‌های مهم خود از آن استفاده می‌کنند.

پلاک سینه، یکی از المان‌های مهم در هویت بصری یک سازمان می‌باشد و در دید و نظر مخاطب تاثیر بسزایی می گذارد.

بج سینه حکم یک نماینده‌ی سازمان و یا شرکت را برعهده دارد، از این رو در هر یک از جلسات معرف شما خواهد بود.

بج سینه و یا اتیکت سینه به نوعی حس تشخیص، معرفی و وفاداری را به مخاطب القا می کند.

ویژگی ها و مزایای بج سینه چیست؟

بج یکی از اقلام تبلیغاتی است که برای معرفی سازمان مورد نظر غالبا نماد یک لوگو و یا برند را بر روی آن حک می کنند.

افرادی که بج را بروی لباس خود نصب می‌ کنند، بدون هیچگونه معرفی، نشان دهنده‌ی نماینده و کارمندان سازمان و یا شرکت مورد نظر هستند.

پلاک سینه از آن دسته تبلیغات متنوع و لوکسی است که مخاطب پسند بوده و ارزشمند است.

نام‌های دیگر بج سینه چیست؟

نام های دیگر بج سینه، گل سینه، اتیکت سینه، سنجاق کت یا بج کت، سنجاق سینه و پلاک سینه است که هر کدام آنها در یک اسم بج معنا می شود. منتها بج اسم رسمی و متداول آن است.

بج سینه از چه جنسی می‌باشد؟

در واقع بج سینه از جنس برنج و با روکشی از جنس طلا ساخته می شود. منتها در برخی از مواقع در کنار جنس برنج، از جنس های دیگری مانند: آلیاژ، مس و همچنین ترکیبات فلز نیز استفاده می‌کنند و در اندازه های کوچک غالبا 5/2*5/2  ساخته و در طرح های فانتزی در اختیار افراد قرار می گیرد.

 

 

دسته بندی موضوعات


چرا خرید از گیف سازان ؟

تولید کننده و وارد کننده

گیف سازان تولید کننده و وارد کننده انواع هدایای تبلیغاتی ازجمله : خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی می باشد.
ارسال

تضمین قیمت و کیفیت

به دلیل این که ما بدون واسطه تولیدات و واردات خود را به شما عرضه میکنیم به کمترین قیمت ممکن خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی بدست شما خواهد رسید.
به زودی منتظر محصولات جدید ما شامل : تقویم رومیزی ، تخته شاسی یا قاب ، خودکار های جدید ،لیوان کاغذی ، ساعت ، جاکلیدی و... باشید
تضمین قیمت

مراحل کاملا آنلاین

برای اولین بار در ایران کلیه مراحل خرید خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی به صورت کاملا آنلاین و مکانیزه و به راحتترین روش ممکن برای شما محیا گردیده است.
مراحل انلاین