دفتر تهران : 09120722880 - 02133924624

کارت مناسبتی چیست؟ | وبلاگ گیفت سازان

هدایای تبلیغاتی گیفت سازان
کارت مناسبتی چیست؟

کارت مناسبتی چیست؟

کارت مناسبتی چیست و چه کاربردی دارد؟

کارت مناسبتی به انواع کارت دعوت از قبیل: کارت عروسی، کارت دعوت تولد و نامزدی گفته می شود.

در واقع کارت مناسبتی برای انتقال پیام دوستی و محبت در میان افراد خاص و یا عموم مردم مورد استفاده قرار گرفته و از قدیم و ندیم در بین مردم رایج است.

کارت مناسبتی همانند کارت پستال های اروپایی است و به عنوان یک ایده‌ی جذاب و جدید، مورد استفاده قرار میگیرد و یکی از اداب و رسوم تشریفاتی محسوب می شود.

کارت مناسبتی غالبا از جنس مقوا و به صورت دو لتی طراحی و تولید می شود که از پیام هایی با مناسبت دعوت به ازدواج، نامزدی، تولد و کسب موقعیت اجتماعی و موفقیت مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از کاربردی ترین موراد استفاده از کارت مناسبتی در ایام نوروز است، که برای تبریک سال نو، طراحی و چاپ می شود.

کارت مناسبتی چیست و چگونه طراحی می شود؟

کارت مناسبتی یا کارت دعوت، برای دعوت رسمی از میهمانان جهت حضور در مراسم استفاده می شود.

کارت مناسبتی در جنس ها و انواع مختلف طراحی و تولید می شود و قیمت کارت ها نیز بسته به جنس و نوع آنها متفاوت است.

طراحی کارت مناسبتی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد و بایستی نکات ظریفی از جمله: رنگ مناسب،  درج عکس جذاب و متن خاص را در آن رعایت کنید.

اصولا در یک طرف کارت مناسبتی، عکس و در طرف دیگر آن متن دعوت درج می شود. از این رو در انتخاب عکس و متن دقت و سلیقه به خرج دهید تا سبک و سیاقتان را به میهمانان خود نشان دهید.

انواع کارت های مناسبتی

کارت های مناسبتی در انواع مختلفی طراحی می شوند، این کارت ها غالبا به شیوه های دست ساز و دست نویس با روش های متعددی که بر اساس سلیقه ی مشتری باشد به چاپ می رسد.

کارت های دعوت از لحاظ ابعاد، شکل وسایز، متنوع هستند و جنس آنها نیز می تواند از نوع مقوا، چوب، پارچه ابریشمی و یا مخمل باشد.

انتخاب فونت و متن جذاب برای کارت مناسبتی

طراحی در کارت های دعوت، خصوصا کارت عروسی، حرف اول را می زند.

 همچنین انتخاب فونت مناسب با سایز استاندارد، متن رسمی که با خلاقیت آمیخته باشد و طرح جذاب، مهمترین نکات طراحی یک کارت دعوت کم نظیر است.

لازم است بدانید: انتخاب رنگ مناسب کارت دعوت از اهمیت بسزایی برخوردار است و سعی کنید از رنگ های تند و جیغ استفاده نکنید.

چاپ کارت مناسبتی

چاپ کارت مناسبتی در کاغذهای متنوع و متفاوتی انجام می شود. همچنین برای تزئین کارت ها نیز، بعد از چاپ، با نصب پلاک های فلزی و یا ربان به آن جلوه ی ویژه ای می دهند که بسیار زیبا و جالب است.

چقدر می خواهید هزینه کنید؟

اگر بودجه‌ی کافی برای سفارش کارت مناسبتی در اختیار دارید، می توانید کارت‌های تجملی و پر زرق و برق سفارش دهید تا در همان نگاه اول نظر هر بیننده‌ای را به خودش جلب کند. حتی می توانید با اضافه کردن ربان هایی به کارت، زیبایی خاصی را به آن ببخشید.

 

دسته بندی موضوعات

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم


چرا خرید از گیف سازان ؟

تولید کننده و وارد کننده

گیف سازان تولید کننده و وارد کننده انواع هدایای تبلیغاتی ازجمله : خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی می باشد.
ارسال

تضمین قیمت و کیفیت

به دلیل این که ما بدون واسطه تولیدات و واردات خود را به شما عرضه میکنیم به کمترین قیمت ممکن خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی بدست شما خواهد رسید.
به زودی منتظر محصولات جدید ما شامل : تقویم رومیزی ، تخته شاسی یا قاب ، خودکار های جدید ،لیوان کاغذی ، ساعت ، جاکلیدی و... باشید
تضمین قیمت

مراحل کاملا آنلاین

برای اولین بار در ایران کلیه مراحل خرید خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی به صورت کاملا آنلاین و مکانیزه و به راحتترین روش ممکن برای شما محیا گردیده است.
مراحل انلاین