دفتر تهران : 09120722880 - 02133924624

بیلبورد چیست و چه تاثیری بر تجارت شما دارد؟ | وبلاگ گیفت سازان

هدایای تبلیغاتی گیفت سازان
بیلبورد چیست و چه تاثیری بر تجارت شما دارد؟

بیلبورد چیست و چه تاثیری بر تجارت شما دارد؟

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و حضور فناوری‌های جدید، دنیای تبلیغات نیز تغییرات مثبت و رشد روزافزونی داشته است.

 بنرها، استندها، بادکنک‌های تبلیغاتی، بالن‌ها و عروسک‌های تن‌پوش از یک طرف، بیلبوردهای تبلیغاتی نیز از طرف دیگر، توانسته حسابی روی کسب و کارها تاثیر بسزایی بگذارد.

 اگر به تازگی شرکت ثبت کرده‌اید و می‌خواهید برند تجاری شما از همان ابتدا درست و حساب شده معرفی شود، باید قانون تبلیغات را بیاموزید.

 لازم است بدانید: اگر می‌خواهید در ذهن‌ها باقی بمانید، بایستی دیده شوید! دیده شدن به معنای تبلیغات است، آن هم یک تبلیغات مثمر ثمر و زود بازده!

کار تمامی عناصری که در تبلیغات وجود دارد نیز همین است، منتها مقوله‌ی بیلبورد کمی با آنها متفاوت است.

بیلبورد نه تنها یک ابزار تبلیغاتی است، بلکه به عنوان یک رسانه‌ی قدرتمند و موثر نیز شناخته شده است.

 از این رو اگر قصد دارید در کسب و کارتان حرف اول را بزنید و محصول و برند تجاری خودتان را معرفی کنید، بلیبوردهای تبلیغاتی می تواند شما را به هدفتان برساند.

بیلبورد تبلیغاتی چیست؟

بیلبورد تبلیغاتی یک تابلوی بزرگ تبلیغاتی است که در مکان‌های شلوغ و پرتردد نصب می شود.

بیلبوردها دارای پایه های بلندی هستند که به خوبی قابلیت دیده شدن را به مشتری می دهند و تاثیر فوق‌العاده‌ای در دید مخاطب دارد.

 اولین و مهمترین هدف بیلبوردهای تبلیغاتی، اینست که بتواند پیام شما را به خوبی به مخاطب نشان دهد.

مخاطب بیلبوردها هم از عابرین پیاده گرفته تا رانندگان پشت چراغ های قرمز و دیگران هستند و از آنجایی که این تابلوها غالبا در بین مسیرهای اصلی شهر وجود دارند، یکی از عناصر مهم و کاربردی در تبلیغات محسوب می شوند.

بیلبوردها خاص و جالب هستند و با توجه به ابعاد بزرگی که دارند و رنگ های متنوع و طراحی منحصر به فرد، به شدت بر روی مخاطب تاثیر مثبتی می گذارند.

نکات مهم در هنگام طراحی بیلبوردهای تبلیغاتی

بیلبوردها به دلیل ابعاد بزرگی که دارند، چشمگیر هستند، از این رو طراحی آن نیز سخت و دشوار است.

 طراحی بیلبورد مانند دیگر طراحی‌ها ساده نیست و به چند اشکال گرافیکی محدود نمی شود. بلکه طراح بایستی خلاقیت به خرج دهد و بتواند با طراحی نوین و اصولی، مخاطب را با پیغامی که قصد ارائه ی آن را دارد، ارتباط دهد.

طراحی بیلبورد بایستی به گونه‌ای باشد که در همان نگاه اول، نظر بیننده را به خود جلب کند و پیغام تبلیغاتی شما را به صورت واضح و شفاف انتقال دهد.

استفاده از رنگ‌بندی اصولی، فونت مناسب و خوانا و سایز استاندارد در کنار آیتم‌هایی که خلاقیت را نشان می دهد، در طراحی یک بیلبورد بسیار اهمیت دارد.

همچنین انطباق رنگ‌های سرد و گرم با توجه به فصل موردنظر می تواند جذاب و زیبا به نظر برسد.

بیلبورد رسانه‌ای است که در محیط بیرونی قرار می‌گیرد، از این رو بایستی رنگ هایی که انتخاب می کنید با رنگ محیطی که قرار است بیلبورد در آنجا نصب شود، منطبق باشد.

یک طرح خوب باعث جذب مخاطب شده و تاثیر بی نظیری در فروش خواهد داشت. از این رو طراحی بیلبورد بایستی کاملا اصولی و تخصصی انجام شود.

 

دسته بندی موضوعات

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم


چرا خرید از گیف سازان ؟

تولید کننده و وارد کننده

گیف سازان تولید کننده و وارد کننده انواع هدایای تبلیغاتی ازجمله : خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی می باشد.
ارسال

تضمین قیمت و کیفیت

به دلیل این که ما بدون واسطه تولیدات و واردات خود را به شما عرضه میکنیم به کمترین قیمت ممکن خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی بدست شما خواهد رسید.
به زودی منتظر محصولات جدید ما شامل : تقویم رومیزی ، تخته شاسی یا قاب ، خودکار های جدید ،لیوان کاغذی ، ساعت ، جاکلیدی و... باشید
تضمین قیمت

مراحل کاملا آنلاین

برای اولین بار در ایران کلیه مراحل خرید خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی به صورت کاملا آنلاین و مکانیزه و به راحتترین روش ممکن برای شما محیا گردیده است.
مراحل انلاین