دفتر تهران : 09120722880 - 02133924624

نایلون تبلیغاتی چیست و در کجاها کاربرد دارد؟ | وبلاگ گیفت سازان

هدایای تبلیغاتی گیفت سازان
نایلون تبلیغاتی چیست و در کجاها کاربرد دارد؟

نایلون تبلیغاتی چیست و در کجاها کاربرد دارد؟

ساک دستی فانتزی و نایلون های تبلیغاتی امروزه یکی از عنصرهای مهم تبلیغاتی برای هر نوع مصرف کننده‌ای می باشد.

 از این رو بازار استفاده از نایلون تبلیغاتی با رشد روزافزونی روبرو گردیده است. مسلما شما هم با خرید از یک بوتیک لباس، فروشگاه لوازم خانگی و یا خرید از فروشگاههای مواد غذایی، چند مدلی از این نایلون ها را دریافت می کنید که با توجه به خود آن فروشگاه طراحی شده است.

 نایلون های تبلیغاتی هم می تواند یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان و مناسب محسوب شوند.

 به عنوان مثال: یک فروشگاه برای تبلیغ خود به محض آماده سازی فروشگاه، به سفارش نایلون های تبلیغاتی در تیتراژهای بالا می پردازد تا بتواند اسم فروشگاه خود را از این طریق تبلیغ نماید.

در واقع این روش یکی از متداول ترین و رایج ترین نوع تبلیغات است که امروزه گسترش پیدا کرده است.

جالب است بدانید: یکی از موردتوجه ترین روش تبلیغات چاپ لوگو و برند تجاری شما بر روی همین نایلون‌های تبلیغاتی می باشد که بسیار تاثیرگذار و ارزان است.

 اگر شما هم قصد دارید از یک تبلیغ موثر، جذاب و مقرون به صرفه استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم از نایلون های تبلیغاتی بهره مند شوید.

نایلون های تبلیغاتی چیست؟

در واقع نایلون به گروهی از پلیمرها با ساختار پلی آمیدی گفته می شود که در انواع و اقسام مدل ها و جنس ها در بازار موجود هستند و بر اساس سلیقه و بودجه و همچنین نوع مصرف سفارش داده می شوند.

 نایلون های تبلیغاتی در انواع نایلون تبلیغاتی دسته موزی، نایلون تبلیغاتی دسته بندی، نایلون تبلیغاتی دسته رکابی و همچنین نایلون تبلیغاتی دسته تقویت تقسیم می شود.

 به عنوان مثال: اگر شما صاحب یک فروشگاه زنجیره ای مواد غذایی باشید، نایلون های تبلیغاتی دسته تقویت در چند سایز مختلف می تواند برای شما بهترین گزینه باشد.

 شما می توانید برای ترویج و تبلیغ فروشگاه خود، مشخصاتی مانند: اسم، ادرس و شماره تماس فروشگاه را بر روی نایلون چاپ کنید. اینکار نه تنها برای تبلیغ مشتری بسیار مثمر ثمر است، بلکه باعث می شود مشتری به شما و سبک فعالیت فروشگاه شما اعتماد و اطمینان داشته باشد.

برای فروشگاه لباس و مانند آن نیز، نایلون های دسته بندی و یا دسته موزی گزینه ی مناسبی هستند.

منتها امروزه از ساک های تبلیغاتی هم استفاده می شود که گرانتر بوده و برای مصارف خاصی به کار می رود. با این حال نایلون های تبلیغاتی به دلیل هزینه ی مناسب و در دسترس بودن از مزیت های بالاتری برخوردار است.

مزایای استفاده از نایلون های تبلیغاتی:

اگر شما، صاحب یک فروشگاه و یک برند تجاری هستید، استفاده از نایلون های تبلیغاتی در ترویج برند شما بهترین تاثیرگذاری را خواهند داشت.

نایلون های تبلیغاتی اختصاصی فروشگاه شما می تواند حس اعتماد را به مشتری القا کند.

هنگامیکه شما اسم و برند خود را بر روی نایلون تبلیغاتی چاپ می کنید، مشتریان کم کم با شما آشنا می شوند و همیشه می توانید بر سر زبان ها باشید.

نایلون های تبلیغاتی می تواند در بین مشتریانتان بارها و بارها مورد استفاده قرار بگیرد، از این رو یک تبلیغ هوشمندانه برای شما خواهد بود.

اگر می خواهید در کسب و کار خود ارزانترین و موثرترین تبلیغ را داشته باشید، نایلون های تبلیغاتی و چاپ روی نایلون می تواند شما را به هدفتان برساند.

دسته بندی موضوعات

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم


چرا خرید از گیف سازان ؟

تولید کننده و وارد کننده

گیف سازان تولید کننده و وارد کننده انواع هدایای تبلیغاتی ازجمله : خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی می باشد.
ارسال

تضمین قیمت و کیفیت

به دلیل این که ما بدون واسطه تولیدات و واردات خود را به شما عرضه میکنیم به کمترین قیمت ممکن خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی بدست شما خواهد رسید.
به زودی منتظر محصولات جدید ما شامل : تقویم رومیزی ، تخته شاسی یا قاب ، خودکار های جدید ،لیوان کاغذی ، ساعت ، جاکلیدی و... باشید
تضمین قیمت

مراحل کاملا آنلاین

برای اولین بار در ایران کلیه مراحل خرید خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی به صورت کاملا آنلاین و مکانیزه و به راحتترین روش ممکن برای شما محیا گردیده است.
مراحل انلاین