ارسال سفارش تلگرام
کانال شرکت تلگرام
دفتر تهران : 09120722880 - 09370940090- 02133924624
(تلفن ثابت به دلیل عملیات مخابراتی موقتا قطع می باشد)

چاپ سابلیمیشن چیست و چه کاربردی دارد؟ | وبلاگ گیفت سازان

هدایای تبلیغاتی گیفت سازان
چاپ سابلیمیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

چاپ سابلیمیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

چاپ سابلیمیشن یک چاپ فوق‌العاده راحت و ایده‌آل برای کاربردهای مختلف است که امروزه بازار آن حسابی داغ داغ است.

 مسلما شما لیوان‌هایی را دیده‌اید که بر روی آنها، عکس و یا نوشته ی تبلیغاتی خاصی چاپ شده است! این لیوان‌ها و چاپ بر روی لیوان نمونه‌ای از چاپ سابلیمیشن می باشد که قابل توجه همه بوده و افراد زیادی در مناسبت های مختلف از آنها استفاده می کنند.

به عنوان مثال: شرکت‌ها و یا مدارس برای یکسری از مناسبت هایی که دارند، لیوان ها و بشقاب های تبلیغاتی را سفارش می دهند تا به هرکدام از پرسنل‌ها و یا دانش آموزان مورد نظر هدیه دهند.

از این رو چاپ سابلیمیشن به چاپی گفته می شود که پاک نشود و قابل شستشو باشد.

چاپ سابلیمیشن چیست؟

لازم است بدانید: چاپ بر روی لیوان، سنگ، کاشی، چوب و بشقاب، با چاپ سابلیمیشن انجام می شود.

در واقع برای اینکه بهترین چاپ را بر روی این عناصر داشته باشید، چاپ سابلیمیشن، بهترین نوع چاپ می باشد.

روش کار دستگاه چاپ سابلیمیشن به اینصورت است که طرح موردنظرتان را از قبل آماده می کنید، سپس پرینت گرفته و بر روی لیوان، بشقاب و یا هر عنصر دیگری چسبانده و با دستگاه حرارت می دهید.

 چاپ سابلیمیشن به چاپ حرارتی نیز معروف است و برای استفاده از این موارد بسیار مورد توجه می باشد.

چرا که ماندگاری و کیفیت چاپ آن بالاست و می توانید به راحتی از این محصولات استفاده نمایید.

جالب است بدانید: می توانید لیوان و یا بشقاب طرح دار خود را با ماشین ظرفشویی هم شستشو دهید و هیچ تغییری در چاپ آن نبینید!

چاپ سابلیمیشن بی نظیر است و می تواند به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن، جوهر را از کاغذ موردنظر به لیوان و اشیاء دیگر منتقل کند.

کیفیت چاپ از نوع سابلیمیشن بالا بوده و می توانید هر تعدادی که مورد نیاز شماست را سفارش دهید.

مزایای استفاده از چاپ سابلیمیشن:

یکی از ویژگی های چاپ سابلیمیشن اینست که به راحتی می توانید بر روی هر جنسی، چاپ انجام دهید.

این چاپ کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی دارد و یکی از بهترین نوع چاپ برای عناصری مانند: لیوان، بشقاب، کاشی، سنگ و ... است.

یکی از نمونه های جالب استفاده از چاپ سابلیمیشن، چاپ آن بر روی تی شرت می باشد که می توانید هر طرح و عکسی که دلتان خواست را بر روی آن چاپ کنید.

همچنین این چاپ، به کاربر امکان می دهد که تمامی سفارشات خود را در تیتراژهای دلخواه به چاپ برساند، به عنوان مثال شما می توانید حتی یک لیوان و یا یک بشقاب تبلیغاتی سفارش دهید و محدودیتی در تعداد سفارشات خود نخواهید داشت.

چاپ سابلیمیشن، بسیار مقرون به صرفه بوده و نسبت به ظرافت و زیبایی که دارد، جای هیچ گونه حرفی را باقی نمی گذارد.

اگر به دنبال تبلیغات کم هزینه و مناسب می گردید و می خواهید جذاب و قابل استفاده باشد، می توانید از چاپ سابلیمیشن استفاده کنید و برای کسانی که مدنظرتان است، لیوان، بشقاب و تی شرت تبلیغاتی هدیه دهید.

دسته بندی موضوعات


چرا خرید از گیف سازان ؟

تولید کننده و وارد کننده

گیف سازان تولید کننده و وارد کننده انواع هدایای تبلیغاتی ازجمله : خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی می باشد.
ارسال

تضمین قیمت و کیفیت

به دلیل این که ما بدون واسطه تولیدات و واردات خود را به شما عرضه میکنیم به کمترین قیمت ممکن خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی بدست شما خواهد رسید.
به زودی منتظر محصولات جدید ما شامل : تقویم رومیزی ، تخته شاسی یا قاب ، خودکار های جدید ،لیوان کاغذی ، ساعت ، جاکلیدی و... باشید
تضمین قیمت

مراحل کاملا آنلاین

برای اولین بار در ایران کلیه مراحل خرید خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی به صورت کاملا آنلاین و مکانیزه و به راحتترین روش ممکن برای شما محیا گردیده است.
مراحل انلاین