دفتر تهران : 09120722880 - 02133924624

چاپ dvd و اثر تبلیغات | وبلاگ گیفت سازان

هدایای تبلیغاتی گیفت سازان
چاپ dvd و اثر تبلیغات

چاپ dvd و اثر تبلیغات

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و حضور فناوری های جدید و مدرن، تبلیغات نیز در شکل های مختلف به میان آمده است.

تبلیغاتی که می تواند در هر کسب  و کاری نقش موثری را در معرفی برند تجاری داشته و نمودار فروش شرکت شما را به صورت شگفت انگیزی بالا ببرد.

 در واقع برای اینکه بتوانید در کسب و کارتان رشد کنید و یک گام از رقبای خود جلوتر باشید، باید بتوانید هوشمندانه عمل کنید.

 تبلیغات متنوع و متفاوتی وجود دارد که هرکدام در کلاس و رده بندی خاصی هستند.

از تبلیغات بیلبورد در سطح شهر گرفته تا بنر، پوستر، بالن های تبلیغاتی و تابلو! گاهی اوقات هم شرکت ها برای تبلیغات مثمر ثمر خود از کاتالوگ و بروشور استفاده می کردند منتها کم کم با پیشرفت تکنولوژی، مسیر هم دچار تغییرات مثبتی شد.

چرا که دید مستقیم می تواند به مراتب تاثیر بهتری داشته باشد. منتها همیشه برای انجام هر چیزی، بهتر است از قدم های اول شروع کرد، قدم هایی که بتواند شما را به هدفتان برساند.

 نقش چاپ بر روی DVD

جالب است بدانید: از زمانیکه چاپ بر روی سی دی و دی وی دی به میان آمده با استقبال بی نظیری روبرو شده است و بازخورد بی نظیری هم دارد.

فرض کنید شما برای معرفی برند تجاری خود دست به کار جالب و بروزی زده اید و معرفی شرکت خود را در قالب یک مقاله و یا یک فیلم تهیه کرده اید، خلاقیت این موضوع به قاب و طرحی است که می خواهد بر روی دی وی دی قرار بگیرد.

هنگامیکه شما یک چاپ بی نظیر و زیبا بر روی جلد دی وی دی خود قرار دهید، می تواند به سرعت توجه ها را به خودش جلب کند. در قدیم و ندیم که هنوز  صحبتی از چاپ بر روی سی دی و دی وی دی نشده بود، از لیبل برای این منظور استفاده می شد، منتها در مسیر رشد علم و رشد صنعت چاپ، با چاپ روی سی دی و دی وی دی، استفاده از لیبل هم به دلایل معایبی که داشت تقریبا به کنار گذاشته شد.

مزایای چاپ بر روی دی وی دی:

لازم است بدانید: چاپ بر روی DVD نه تنها از کیفیت بالاتری برخوردار است و می تواند برای یک دوره طولانی ماندگار باشد، بلکه با دست به دست چرخیدن آن به نوعی یک تبلیغ مثمر ثمر و کاربردی برای شما و شرکت شما خواهد بود.

اصولا از این نوع تبلیغات در نمایشگاهها، سمینارها، کنفرانس های علمی و همچنین در تمامی مراکز عمومی استفاده می شود که بسیار مورد استقبال بوده است.

مقرون به صرفه بودن چاپ بر روی دی وی دی از یک طرف و جذب مخاطبان به صورت موثر از طرفی دیگر باعث شده است تا این روش از تبلیغات به عنوان کم هزینه ترین و مثمر ثمر ترین تبلیغات محسوب شود.

در واقع امروزه  DVDبخشی از زندگی دیجیتالی آدم ها شده اند و در همه ی مکان ها قابل استفاده هستند، از این رو تبلیغات به روش چاپ بر روی دی وی دی، یکی از گزینه های عالی و زود بازده برای تبلیغات است.

دسته بندی موضوعات

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم


چرا خرید از گیف سازان ؟

تولید کننده و وارد کننده

گیف سازان تولید کننده و وارد کننده انواع هدایای تبلیغاتی ازجمله : خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی می باشد.
ارسال

تضمین قیمت و کیفیت

به دلیل این که ما بدون واسطه تولیدات و واردات خود را به شما عرضه میکنیم به کمترین قیمت ممکن خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی بدست شما خواهد رسید.
به زودی منتظر محصولات جدید ما شامل : تقویم رومیزی ، تخته شاسی یا قاب ، خودکار های جدید ،لیوان کاغذی ، ساعت ، جاکلیدی و... باشید
تضمین قیمت

مراحل کاملا آنلاین

برای اولین بار در ایران کلیه مراحل خرید خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی به صورت کاملا آنلاین و مکانیزه و به راحتترین روش ممکن برای شما محیا گردیده است.
مراحل انلاین