دفتر تهران : 09120722880 - 02133924624

لمینت چیست؟ | وبلاگ گیفت سازان

هدایای تبلیغاتی گیفت سازان
لمینت چیست؟

لمینت چیست؟

لمینت به معنای متورق کردن و لایه لایه کردن است که پس از چاپ به کار می رود.

 در واقع پس از چاپ، لایه‌ای نازک بر روی کاغذ قرار می گیرد که به آن لمینت گفته می شود.

 لمینت نقش محافظ را برعهده دارد، به اینصورت که در زمانیکه که کاغذ چاپ شد، از لمنیت برای محافظت از کاغذ چاپ شده در برابر رطوبت و گرما استفاده می شود.

انواع لمینت:

لمینت‌ها انواع مختلفی دارند که هر یک از آنها کاربرد مخصوص به خود دارد.

 لمینت گرم، لمینت سرد، لمینت براق و مات که در ادامه به توضیح هر یک از انواع لمینت می پردازیم.

لمینت گرم: این لمینت از دو جزء تشکیل شده است، چسب و طلق. اگر کارت های شناسایی پرس شده را دیده باشید، به راحتی می توانید از کاربرد لمینت گرم آگاه شوید، این لمینت ها غالبا از دو لایه تشکیل شده اند که یکی روی دیگری قرار می گیرد و با فشار و حرارت روی هم چسبانده می شوند.

لمینت سرد: لمینت سرد همانطور که از اسم آن مشخص است همانند لمینت گرم حرارتی نیست.

از این لمینت فقط برای روی کار استفاده می شود، در واقع از لمینت سرد به منظور نمای عکس و یا ایجاد جلوه های هنری استفاده می شود.

 تنوع کاربرد لمینت سرد به مراتب خیلی بیشتر از لمینت گرم است و می توان از آن به عنوان: رول لمینت سرد مات، ماسه ای، رول لمینت سرد براق، رول لمینت سرد چرمی استفاده کرد.

آنچه باید در رابطه با لمینت بدانید:

جالب است بدانید: لمینت یک نوع از چاپ نیست، بلکه کار مورد نظر بعد از چاپ لمینت می شود. همانطور که گفتیم لمینت محافظ از کار مورد نظر می باشد که امروزه کاربردهای متنوعی دارد.

 لمینت گرم بیشتر برای کارهای بزرگ و لارج فرمت کاربرد داشته و رایج ترین استفاده از آن پرس کردن می باشد.

همچنین یکی از ویژگی هایی که لمینت دارد، اینست که شدت رنگ و کنتراست رنگی در کارها را بهبود می بخشد. از این رو بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

دسته بندی موضوعات

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم


چرا خرید از گیف سازان ؟

تولید کننده و وارد کننده

گیف سازان تولید کننده و وارد کننده انواع هدایای تبلیغاتی ازجمله : خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی می باشد.
ارسال

تضمین قیمت و کیفیت

به دلیل این که ما بدون واسطه تولیدات و واردات خود را به شما عرضه میکنیم به کمترین قیمت ممکن خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی بدست شما خواهد رسید.
به زودی منتظر محصولات جدید ما شامل : تقویم رومیزی ، تخته شاسی یا قاب ، خودکار های جدید ،لیوان کاغذی ، ساعت ، جاکلیدی و... باشید
تضمین قیمت

مراحل کاملا آنلاین

برای اولین بار در ایران کلیه مراحل خرید خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی به صورت کاملا آنلاین و مکانیزه و به راحتترین روش ممکن برای شما محیا گردیده است.
مراحل انلاین