دفتر تهران : 09120722880 - 02133924624

برجسته سازی چیست؟ | وبلاگ گیفت سازان

هدایای تبلیغاتی گیفت سازان
برجسته سازی چیست؟

برجسته سازی چیست؟

برجسته سازی چیست و چه کاربردی دارد، ممکن است سوال خیلی از افراد باشد.

ما در مقاله های قبل در رابطه با قالب سازی بیان کردیم که به نوعی، قالب انواع محصولات را پس از چاپ به شکل و شمایل دلخواه مشتری در می آورد،

 برجسته سازی نیز کاری مشابه با قالب سازی را انجام می دهد.

در واقع برجسته سازی بر روی کاغذ را در نظر بگیرید که پس از آنکه کاغذ چاپ شد، بر روی آن تغییراتی ایجاد کرده و یک دید سه بعدی به آن می‌بخشد.

این کاغذها را زیاد در دوروبر خود دیده اید، برای برجسته سازی روی کاغذ از دو کلیشه استفاده می شود که یکی برجسته و دیگری گود می‌باشد و با فشار روی یکدیگر یک طرح برجسته دائمی را بر روی کاغذ ایجاد می‌کند.

مزایای برجسته سازی

برجسته سازی در واقع برای شاخص و متمایز کردن یک کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. کیفیت و زیبایی طرح برجسته شده برای مشتری یکی از عوامل جذب مشتری می‌باشد.

 از این رو یکی از مهمترین ابزار برای داشتن یک کار بهینه و فوق العاده، استفاده از کلیشه مناسب است که باید آن را در نظر داشت.

 فاکتورهای مهمی در برجسته سازی مهم و ضروری هستند که عبارتند از: فشار، دما و کنترل وزن که برای داشتن یک نتیجه خوب و زود بازده بایستی هر یک از این آیتم ها را به درستی درنظر گرفت.

انواع برجسته سازی:

برجسته سازی ترکیبی: این نوع برجسته سازی به ترکیب برجسته سازی با مهرزنی با فویل اشاره دارد.

برجسته سازی حرارتی: این برجسته سازی لایه‌ای سایه دار و جالب به سطح کار موردنظر می دهد.

برجسته سازی پاستل: در این مدل، از یک ورق نازک برای گلاسه کردن طرح موردنظر استفاده می کنند.

برجسته سازی بی رنگ: در این نوع، برجسته سازی طرح موردنظر بدون جوهر مدنظر است.

دسته بندی موضوعات

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم


چرا خرید از گیف سازان ؟

تولید کننده و وارد کننده

گیف سازان تولید کننده و وارد کننده انواع هدایای تبلیغاتی ازجمله : خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی می باشد.
ارسال

تضمین قیمت و کیفیت

به دلیل این که ما بدون واسطه تولیدات و واردات خود را به شما عرضه میکنیم به کمترین قیمت ممکن خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی بدست شما خواهد رسید.
به زودی منتظر محصولات جدید ما شامل : تقویم رومیزی ، تخته شاسی یا قاب ، خودکار های جدید ،لیوان کاغذی ، ساعت ، جاکلیدی و... باشید
تضمین قیمت

مراحل کاملا آنلاین

برای اولین بار در ایران کلیه مراحل خرید خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی به صورت کاملا آنلاین و مکانیزه و به راحتترین روش ممکن برای شما محیا گردیده است.
مراحل انلاین