دفتر تهران : 09120722880 - 02133924624

کاتالوگ چیست و چه تاثیری بر تجارت شما دارد؟ | وبلاگ گیفت سازان

هدایای تبلیغاتی گیفت سازان
کاتالوگ چیست و چه تاثیری بر تجارت شما دارد؟

کاتالوگ چیست و چه تاثیری بر تجارت شما دارد؟

امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی و حضور فناوری‌های جدید، دنیای تبلیغات را نیز دستخوش تغییرات بزرگی کرده است، به گونه‌ای که سازمان‌ها و شرکت‌ها برای معرفی درست و اصولی خود به دنبال یک تبلیغات رسانه‌ای و چاپی مثمرثمر می‌گردند، که یکی از این تبلیغات تاثیرگذار طراحی و چاپ کاتالوگ است. در واقع کاتالوگ، اولین و برجسته‌ترین استراتژی تبلیغات چاپی است که می‌تواند در معرفی برند تجاری شرکت و یا سازمان شما نقش بسزایی را ایفا کند و در نهایت منجر به جذب مشتریان کثیری شود.

 

کاتالوگ چیست؟

کاتالوگ نوعی رسانه‌ی چاپی تبلیغاتی است که شرکت‌های بزرگ تولیدی و یا خدماتی، برای معرفی مجموعه محصولات خود، مشخصات کامل محصولات و کاربرد آنها برای مصرف کننده، از آن استفاده می کنند. کاتالوگ به نوعی نماینده‌ی شرکت و یا سازمان شماست که وظیفه‌ی معرفی اهداف، ارزش ها و محصولات شما را برعهده دارد. اصولا شرکتی که قصد چاپ کاتالوگ را دارد، یکسری از محصولات مهمی که می خواهد به مشتریان خود معرفی کند را گردآوری کرده و در رابطه با هر کدام توضیحات مفید و مهمی را برایشان درنظر گرفته تا بتواند به نوعی خدماتی که ارائه می دهند را با ذکر جزئیات کاربردی برای مشتری توضیح دهد. طراحی و چاپ کاتالوگ می‌تواند اهداف و اطلاعات شما را به مشتری برساند و شما با گردآوری یک مجموعه از محصولات خود در قالب یک دفترچه، به صورت مثمر ثمری به تبلیغ شرکت خود با جزئی ترین اطلاعات بپردازید. از این رو امروزه هر شرکت و سازمان تازه تاسیس شده از طریق کاتالوگ تخصصی دست به تبلیغات موثری می زند.

کاتالوگ چه نقشی در تجارت دارد؟

لازم است بدانید: برای بهتر دیده شدن و معرفی درست و تاثیرگذار، نیازمند تبلیغات هوشمندانه و موثری هستید. تبلیغاتی که بتواند با آپشن‌های کاربردی، اهداف، خواسته ها و ارزش هایتان را به صورت شفاف به مخاطب نشان دهد و آنها را درگیر خدمات ارائه شده  توسط شرکت شما کند. اگر می خواهید یک تبلیغ ماندگار و حرفه‌ای انجام دهید پیشنهاد می کنیم در درجه اول برای خودتان یک کاتالوگ اختصاصی طراحی کنید. کاتالوگ شما اولین تبلیغ شماست که قرار است در دست مشتری باشد و اطلاعات و خدمات شما را تبادل کند. غالبا شرکت‌ها و سازمان‌های  بزرگ و معتبر برای معرفی محصولات و خدمات خود و دست یافتن به بازارهای فروش و رقابت با رقبای خود، از طراحی و چاپ کاتالوگ اختصاصی به عنوان بهترین رسانه تبلیغاتی استفاده می کنند.

نکاتی که برای طراحی و چاپ کاتالوگ باید بدانید:

 جالب است بدانید: قبل از چاپ کاتالوگ بایستی بازار هدف خود را به خوبی شناسایی کنید و سپس اقدام به چاپ کاتالوگ نمایید. همچنین یادتان باشد کاتالوگ به نوعی آگهی دهنده‌ی پیام شما می باشد، از این رو از یک طراحی منحصر به فرد با رعایت تمام نکات از قبیل: سایز فونت، کیفیت تصاویر استفاده شده در کاتالوگ، نوع رنگبندی، نوع کاغذ چاپ و از همه مهمتر جذابترین و کامل‌ترین توضیحات استفاده نمایید تا بتواند سبک و سیاق شرکت و برند شما را به صورت واضح و شفاف به مشتری نشان دهد.

دسته بندی موضوعات

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم


چرا خرید از گیف سازان ؟

تولید کننده و وارد کننده

گیف سازان تولید کننده و وارد کننده انواع هدایای تبلیغاتی ازجمله : خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی می باشد.
ارسال

تضمین قیمت و کیفیت

به دلیل این که ما بدون واسطه تولیدات و واردات خود را به شما عرضه میکنیم به کمترین قیمت ممکن خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی بدست شما خواهد رسید.
به زودی منتظر محصولات جدید ما شامل : تقویم رومیزی ، تخته شاسی یا قاب ، خودکار های جدید ،لیوان کاغذی ، ساعت ، جاکلیدی و... باشید
تضمین قیمت

مراحل کاملا آنلاین

برای اولین بار در ایران کلیه مراحل خرید خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی به صورت کاملا آنلاین و مکانیزه و به راحتترین روش ممکن برای شما محیا گردیده است.
مراحل انلاین