0937-094-0090 021-91015548
سررسید چیست و چه کاربردی دارد؟

سررسید چیست و چه کاربردی دارد؟

 سررسید چیست و چه کاربردی دارد؟

سررسید در واقع دفترچه یادداشتی همراه با تاریخ و اطلاعات کوتاه و جالب است که در دسته‌های مختلفی می‌توانید آنها را سفارش دهید، از قبیل: سررسید مهندسی ویا سررسید ورزشی و هر سبکی که مرتبط با فعالیت شما می‌باشد.

سررسید یا سالنامه از سه بخش مقدمه، صفحات داخلی و همچنین صفحات پایانی تشکیل شده است. بخش مقدمه می تواند اطلاعات دارنده سالنامه را نمایش دهد.

صفحات داخلی سالنامه هم غالبا از تاریخ و فضایی برای یادداشت روزانه طراحی شده است و صفحات پایانی، اصولا شامل اطلاعات مهندسی، شماره تلفن‌های ضروری و غیره می‌باشد.

طراحی و چاپ سررسید و سالنامه تاثیر فوق العاده‌ای در جذب مشتری و معرفی اهداف شرکت شما دارد، از این رو می‌توانید با سفارش سالنامه، یک تبلیغ موثر و مفید برای شرکت خود داشته باشید.

سر رسید چیست و چه کاربردی دارد؟

سررسید بی شباهت به یک دفترچه نیست و از یک تقویم سال با ذکر تمامی مناسب‌های مهم و تعطیلات رسمی تشکیل شده است که به آن سالنامه هم گفته می شود.

اصولا طراحی سر رسید به اینصورت است که تمام صفحات آن تاریخ دار می باشد. در تمامی سالنامه‌ها، هر یک روز شمسی دارای یک صفحه‌ی جداگانه است، منتها گاهی اوقات نیز صفحات پنجشنبه با جمعه به صورت مشترک چاپ می شود.

سالنامه یا سررسید هر ساله توسط شرکت‌های متعددی به چاپ می رسد و در هر کدام از آنها اطلاعات جالب تاریخی و هنری در پایین صفحه به چشم می خورد.

موضوع سررسید توسط مشتری تعیین می‌شود و می‌تواند در سایر زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی، شعر و یا ورزشی طراحی شود، به عنوان مثال، سررسید حافظ، صرفا در زمینه‌ی شعر و غزل می باشد. از این رو اگر قصد دارید، نوروز امسال، به مشتریان خودتان سررسید هدیه دهید، بهتر است سبک آن را خودتان تعیین کنید.

 انواع جلد سررسید

سررسید یا سالنامه بسته به سلیقه و سبک و سیاق شما متفاوت است و از جلدهای مختلفی که در ادامه برایتان خواهیم گفت طراحی و به چاپ می رسد.

سررسید با جلد سلفون:

سلفون همان جلد سخت است که طرح شما بر روی کاغذ گلاسه 135 گرمی با گرماژ مناسبی، چاپ می شود که روکش آن از نوع سلفون است. از ویژگی های این نوع جلد، تنوع چاپ طرح شما با هر نوع رنگی است.

سررسید با جلد جیر:

پارچه‌های جیر، در مدل‌ها و کیفیت‌های مختلف در بازار وجود دارد. اگر می‌خواهید سررسید شما از جلد جیر باشد، بایستی برای اینکه لوگو و یا اطلاعات آدرس خود را بر روی آن درج کنید، از چاپ لیزر و یا  چاپ سیلک استفاده کنید.

سررسید با جلد چرم:

سررسید با جلد چرم، شیک ترین و پرطرفدارترین نوع سررسید است. این قبیل سررسیدها همراه با چاپ طلاکوب و یا داغکوب، فوق العاده زیبا هستند. گاهی اوقات نیز بنا بر سلیقه‌ی مشتری، پلاک زیبایی بر روی سررسیدهای با جلد چرم زده می شود که زیبایی خاصی به آن می بخشد.

 

 

سررسید با چاپ گالینکور:

گالینکور یک نوع پوشش مصنوعی از جنس پی وی سی است که دارای مقاومت بالایی می باشد، گالینکور از بافت‌های متعدد، کیفیت بالاتر، لطافت و رنگ‌بندی جذابی تشکیل شده است که همانند سررسیدهای دیگر، از چاپ سیلک، چاپ طلاکوب و یا چاپ داغکوب برای درج اطلاعات بر روی آنها استفاده می‌شود.

 

 

ارسال سوالات و نظرات

دسته بندی موضوعات