0937-094-0090 021-91015548-031-37789580
تقویم رومیزی

تقویم رومیزی

تقویم رومیزی چیست؟

با پیدایش زندگی اجتماعی و اقتصادی و نیاز انسان به زمانبندی، تقویم، جایگاه ویژه‌ای را برای خود اختصاص داد و با استقبال کم نظیری روبرو شد. طبق تحقیقات انجام شده، استفاده از تقویم به 30000 سال می رسد. به گونه‌ای که امروزه تقویم رومیزی و یا تقویم دیواری در هر اداره، شرکت و هر منزلی دیده می شود.

هدیه دادن تقویم رومیزی در نزدیکی ایام نوروز، یک کار ارزشمند و یک تبلیغ موثر است.

تقویم‌ها در انواع و اقسام مختلف از قبیل: تقویم رومیزی، تقویم دیواری، تقویم کتابی و تقویم های جیبی طراحی و به چاپ می رسند.

امروزه افراد، یک نیاز ضروری به تقویم های رومیزی برای ثبت جلسات و قرارهای کاری مهم خود دارند و چه چیزی بهتر از یک تقویم رومیزی شیک و اختصاصی!

اگر می‌خواهید در کسب و کار خود، فضای منحصر به فردی را برای خود ایجاد کنید و کسب و کارتان را به درستی تبلیغ کنید، با سفارش تقویم رومیزی، به هدفتان برسید و برند تجاری خودتان را تبلیغ کنید.

تقویم رومیزی چیست؟

همانطور که در بالا گفته شد، تقویم‌ها در دسته مختلفی طراحی و چاپ می شوند.

تقویم‌های رومیزی و تقویم‌های دیواری به دلیل استفاده مداوم و بالا بودن کیفیت آنها، تاکنون بسیار مورد توجه بوده و توانسته نظر افراد زیادی را به طرف خود جلب کند.

اصولا تقویم‌های رومیزی به صورت تک برگ مقوایی، 4 برگ و 12 برگ و در ابعاد مستطیل و یا مربع قابل سفارش دادن می باشند.

 

چرا تقویم رومیزی سفارش دهید؟

 کم هزینه ترین نوع تبلیغات کاربردی و موثر، سفارش تقویم رومیزی می‌باشد.

هنگامیکه شما به مشتریان خود تقویم هدیه می‌دهید، نه تنها برند تجاری خودتان را به شکلی مناسب و رایج تبلیغ کرده‌اید، بلکه به آنها احساس جالبی را هدیه می‌دهید.

سعی کنید از نمونه‌های تقویم‌های رومیزی اختصاصی برای شرکت و یا سازمان خود سفارش دهید، چرا که اینگونه، در حال تبلیغ شرکت خودتان هستید و نتیجه مثمر ثمری را خواهید گرفت.

شما با سفارش تقویم رومیزی و سررسید در واقع، خودتان را در تمام 365 روز سال به مشتری نشان می‌دهید و چه تبلیغی از این بهتر!

کاربرد تقویم رومیزی:

تقویم‌های رومیزی از قدیم و ندیم با در اختیار داشتن تاریخ روزها و مناسبت‌ها مورد استقبال عموم مردم بوده است.

تقویم رومیزی می‌تواند یک گزینه‌ی ایده آل برای تبلیغ شرکت شما باشد. از این رو بهتر است با یک طراحی شکیل و منحصر به فرد، به مشتری‌هایتان تقویم رومیزی هدیه دهید.

تقویم‌های رومیزی کاربرد فراوانی دارند که یکی از برجسته ترین آنها، امکان نوشتن موضوعات مهم و یادآوری های تاریخی بر روی تقویم است.

اوصول طراحی تقویم‌های رومیزی به اینصورت است که در هر برگ آن، تاریخ و روزهای یک ماه قرار دارد و به راحتی می‌توانید در همان ماهی که هستید، جلسات مهم خود را روی تقویم مشخص کنید تا حواستان باشد.

همچنین طراحی و چاپ تقویم‌های رومیزی بسیار مقرون به صرفه هستند و می‌توانید با کم ترین بودجه، تقویم های رومیزی شیک و جذابی را سفارش دهید.

تقویم به دلیل کاربردهایی که دارد، در تمام مکان‌ها قابل استفاده می باشد، از این رو یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی محسوب می شود.

 

 

 نظرات

ارسال سوالات و نظرات

دسته بندی موضوعات