دفتر تهران : 09120722880 - 02133924624

مگنت تبلیغاتی | وبلاگ گیفت سازان

هدایای تبلیغاتی گیفت سازان
مگنت تبلیغاتی

مگنت تبلیغاتی

مگنت تبلیغاتی یکی از جالب‌ترین و دوست داشتنی‌ترین هدایای تبلیغاتی موجود در بازار است که می توان به تقویم مگنتی، قاب عکس مگنتی، ماژیک مگنتی و برنامه هفتگی مگنتی اشاره داشت که در بین مردم با استقبال بینظیری روبرو شده است.

در واقع مگنت‌ها و محصولاتی که از این ابزار تولید می‌شوند، مرغوب و بهینه هستند و در گروه هدایای تبلیغاتی پرکاربرد محسوب می شوند.

مگنت از آهن ربا ساخته شده است و به همین دلیل به آن مگنت گفته می شود. یکی از محصولاتی که به عنوان یک محصول پرفروش شناخته شده است، تقویم مگنتی است.

در واقع تقویم مگنتی یکی از بهترین روش‌ها برای دیده شدن و در ذهن ماندن است و برای افرادی که می خواهند یکسری از کارها در ذهنشان باقی بماند، پرکاربرد خواهد بود. چرا که این محصول از اهنربا تشکیل شده است و تقریبا در حدود 4 الی 5 سال نیز ماندگاری دارد، از این رو به راحتی در هر جایی که بخواهید قابل نصب می باشد.

روی درب یخچال، روی کابینت و یا بر روی بدنه کامپیوتر. از طرفی محصولات مگنتی در انواع مختلفی ساخته می شوند که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

 

 قاب عکس مگنتی:

شاید از دسته افرادی باشید که علاقه زیادی به قاب عکس داشته باشید و دلتان بخواهد هرکدام از عکس هایتان را در یک جایی نصب کنید، منتها این امکان هم وجود دارد که جایی را پیدا نکنید، ایده قاب عکس مگنتی هم برای رفع این مشکل به میان آمد. با استفاده از قاب عکس مگنتی می توانید به راحتی عکس هایتان را بر روی هر سطح فلزی چاپ کنید.

 

تقویم مگنتی:

همانطور که در پیرامون خود می‌بینید، تقویم یکی از ابزارهای ضروری و کاربردی در هر محیطی است و استفاده از آن در رتبه بالایی قرار دارد. تقویم مگنتی با تقویم های دیگر متفاوت است و می‌توانید به راحتی آن را در هر جایی که دلتان خواست بچسبانید.

 

 

کارت مگنتی:

شاید شما هم به دلیل مشغله های زیاد، کارت‌های اشتراکی خود را گم کرده‌اید، امروزه برای رفع این مشکل اکثر رستوران‌های بزرگ، از کارت‌های مگنتی استفاده می‌کنند. از این رو می توانید با دریافت هر کد اشتراکی، آن را بر روی یک مگنت زیبا بر روی درب یخچال بچسبانید.

 

دسته بندی موضوعات

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم


چرا خرید از گیف سازان ؟

تولید کننده و وارد کننده

گیف سازان تولید کننده و وارد کننده انواع هدایای تبلیغاتی ازجمله : خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی می باشد.
ارسال

تضمین قیمت و کیفیت

به دلیل این که ما بدون واسطه تولیدات و واردات خود را به شما عرضه میکنیم به کمترین قیمت ممکن خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی بدست شما خواهد رسید.
به زودی منتظر محصولات جدید ما شامل : تقویم رومیزی ، تخته شاسی یا قاب ، خودکار های جدید ،لیوان کاغذی ، ساعت ، جاکلیدی و... باشید
تضمین قیمت

مراحل کاملا آنلاین

برای اولین بار در ایران کلیه مراحل خرید خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی به صورت کاملا آنلاین و مکانیزه و به راحتترین روش ممکن برای شما محیا گردیده است.
مراحل انلاین