دفتر تهران : 09120722880 - 02133924624

پازل های تبلیغاتی | وبلاگ گیفت سازان

هدایای تبلیغاتی گیفت سازان
پازل های تبلیغاتی

پازل های تبلیغاتی

از قدیم و ندیم و از زمانی که تکنولوژی پا به میان گذاشت، ابزاری به اسم پازل برای سرگرمی مطرح شد که  خاص و متفاوت بود و با بقیه فرق داشت.

 پازل نوعی بازی هوشمندانه است که در آن افراد تکه ها را در کنار هم قرار می دهند تا تصویر اصلی درست شود. پازل در انواع مختلف و ابعاد متفاوتی طراحی و تولید می شود.

 جالب است بدانید: پازل‌ها در جنس های مختلفی همچون چوب: فوم و غیره وجود دارد و گاهی تا 200000 تکه هم در بازار دیده می شود و می توانید هر تعداد قطعه ای که بخواهید از این پازل‌های تبلیغاتی خریداری کنید و یا در کسب و کارتان از ان برای یک تبلیغ موثر استفاده نمایید.

کاربرد پازل تبلیغاتی:

پازل کاربردهای متنوع و جذابی دارد، به عنوان مثال: امروزه پازل به عنوان یکی از ابزارهای کاربردی و کمک آموزشی در مدارس مورد استفاده قرار می دهد.

 از پازلهایی با طرح کشور و یا استان نیز برای آموزش جغرافیا استفاده می کنند که توانسته تاکنون نظر خیلی از افراد به خود جلب کند.

همچنین یکی از کاربردهای پازل در آموزش حروف و جمله سازی به کودکان است که در مهد کودک‌ها یکی از ابزارهای اصلی آموزش محسوب می شود.

همچنین پازل به عنوان یک ابزار در درمان افسردگی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و برای افراد مسن به منظور پیشگیری از آلزایمر به کار می رود.

همچنین پازل تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی منحصر به فرد و قابل استفاده برای تمام افراد در تمام سنین می‌باشد که می‌توانید در مناسبت های مختلفی آن را به دوستان و آشنایان خود هدیه دهید.

پازل 12 تکه چیست؟

همانطور که از اسم پازل مشخص است این پازل از 12 تکه 9*12 سانتی متری از جنس فوم بهداشتی تولید می شود که در 4 رنگ وجود دارد.

در واقع پازل 12 تکه نیز همانند دیگر پازل ها یک روش تبلیغاتی مقرون به صرفه و تاثیرگذار است که مشتریان خاص خودش را دارد.

 پازل 12 تکه در مقایسه با دیگر پازل های تبلیغاتی پرفروش تر و موثرتر است که می توانید برای تبلیغات کسب و کارتان از آن استفاده نمایید.

 

 

 

دسته بندی موضوعات

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم


چرا خرید از گیف سازان ؟

تولید کننده و وارد کننده

گیف سازان تولید کننده و وارد کننده انواع هدایای تبلیغاتی ازجمله : خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی می باشد.
ارسال

تضمین قیمت و کیفیت

به دلیل این که ما بدون واسطه تولیدات و واردات خود را به شما عرضه میکنیم به کمترین قیمت ممکن خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی بدست شما خواهد رسید.
به زودی منتظر محصولات جدید ما شامل : تقویم رومیزی ، تخته شاسی یا قاب ، خودکار های جدید ،لیوان کاغذی ، ساعت ، جاکلیدی و... باشید
تضمین قیمت

مراحل کاملا آنلاین

برای اولین بار در ایران کلیه مراحل خرید خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی به صورت کاملا آنلاین و مکانیزه و به راحتترین روش ممکن برای شما محیا گردیده است.
مراحل انلاین