0937-094-0090 021-91015548
تقویم رومیزی تبلیغاتی چیست ؟

تقویم رومیزی تبلیغاتی چیست ؟

به صراحت می توان گفت: بهترین هدیه تبلیغاتی که در ایام نزدیک به عید می تواند لبخند رضایت را بر لبان مشتریان بنشاند، تقویم رومیزی است.

تقویم رومیزی حاوی یک جدول است که در آن تاریخ میلادی و شمسی درج شده است.

 در بخش پایین صفحه هم اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با تمامی مناسبت ها ذکر شده است. تقویم های رومیزی انواع مختلفی دارند و در جنس های متنوعی هم به چاپ می رسند که انتخاب و سفارش هر یک از این تقویم ها به بودجه و سلیقه مشتری بستگی دارد.

همچنین تقویم رومیزی در تعداد صفحات با یکدیگر فرق دارند، به عنوان مثال تقویم رومیزی 7 صفحه و یا 12 صفحه وجود دارد. همچنین یکی از ویژگی هایی که در تقویم های رومیزی به چشم می خورد، عمومی یا اختصاصی بودن آنها است.

تقویم عمومی: غالبا این تقویم برای سایر کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد و طرح های مختلفی بر روی آنها طراحی  و چاپ شده است. به عنوان مثال تقویم با طرح گل و یا طرح ماشین و یا طرح فصل ها که تمام این نوع تقویم ها قابل انتخاب و سفارش دادن است.

تقویم اختصاصی: تقویم اختصاصی یک فرق اساسی با تقویم های طرح عمومی دارند و ان هم اینست که شرکت مورد نظر می خواهد عکس هایی که به خواسته خودش می باشد و نمایی از شرکت و یا محصولاتش است را بر روی تقویم طراحی کند. در این حالت عکس ها و آرم شرکت به صورت اختصاصی بر روی تقویم رومیزی طراحی می شود که تنها متعلق به همان شرکت است و محصولات و برند تجاری همان شرکت را به طور واضح تبلیغ می کند. جالب است بدانید با توجه به نوع تبلیغ تقویم رومیزی و نتیجه مثبتی که در طول سالیان سال در کسب و کارها داشته است، امروزه به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی موثر و متنوع شناخته شده است.

از ویژگی های دیگر تقویم رومیزی نوع پایه آن است که در برخی از آنها پایه سلفون و در برخی دیگر پایه گالینگور به کار رفته است. اگر شما هم در کسب و کارتان به دنبال تبلیغی هستید که در طول 365 روز سال در جلوی نگاه مشتریانتان باشد، تقویم رومیزی یک گزینه ایده ال است.

ارسال سوالات و نظرات

دسته بندی موضوعات