دفتر تهران : 09120722880 - 02133924624

ماگ تبلیغاتی - هدایای تبلیغاتی گیفت سازان

هدایای تبلیغاتی گیفت سازان
ماگ ها دارای جنس های مختلفی هستند که هر کدام برای یک نوع نیاز مناسب میباشند. همچنین ماگ ها نسبت به لیوان ها گنجایش بیشتری دارند و حدود 300 الی 500 میلی لیتر حجم بیشتری دارند.
ماگ سرامیکی: یکی از پر طرفدار ترین نوع ماگ ها ، ماگ های سرامیکی هستند که هم مقاومت بالایی در برابر گرما دارند و همچنین برای نوشیدنی های سرد و گرم مناسب می باشند.
ماگ شیشه ای (کریستالی): این نوع از ماگ ها در درجه بعدی محبویت قراردارند. یکی از دلایل آن ساده و خالی بودن این نوع ماگ ها است و دلیل دیگر مقاومت کمر آن ها به گرما و سرما است.
ماگ پلاستیکی (abs): این نوع ماگ ها در رده سوم محبوبیت قرار دارند و ویژگی اصلی آن ها وزن کم آن ها ، توانایی نگه داشتن دمای نوشیدنی تا حدود زیاد و نیز حمل و نقل راحت آن ها است.
ماگ چوبی: این نوع ماگ ها نیز دارای معایب هستند از جمله بو گرفتن لیوان ، طراحی ساده ، تغییر دمای نسبتا سریع نوشیدنی و...
ماگ فلزی: این ماگ ها معایب زیادی دارند از جمله این که برای نوشیدنی های داغ باعث سوختن لب و دهان میگردند
ماگ تبلیغاتی سرامیکی انواع متفاوتی دارد : ماگ سفید ، ماگ دسته و داخل رنگی و ماگ حرارتی یا جادویی ماگ های تبلیغاتی بصورت خام وارد کشور میشوند و قابلیت چاپ طرح در تیراژ های پایین را نیز دارند.
ماگ ها از جمله وسایل زیبا و جذابی هستند که بسیار در ادارات ، محل کار و خانه برای نوشیدن استفاده میشوند
با توجه به اقبال عمومی ای که به ماگ ها وجود دارد میتوان از ماگ های چاپ شده با طرح و لوگو شما تاثیر قابل توجهی را در برندیگ و بازاریابی موفق محصولات شما داشته باشد.

ماگ تبلیغاتی


سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم


چرا خرید از گیف سازان ؟

تولید کننده و وارد کننده

گیف سازان تولید کننده و وارد کننده انواع هدایای تبلیغاتی ازجمله : خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی می باشد.
ارسال

تضمین قیمت و کیفیت

به دلیل این که ما بدون واسطه تولیدات و واردات خود را به شما عرضه میکنیم به کمترین قیمت ممکن خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی بدست شما خواهد رسید.
به زودی منتظر محصولات جدید ما شامل : تقویم رومیزی ، تخته شاسی یا قاب ، خودکار های جدید ،لیوان کاغذی ، ساعت ، جاکلیدی و... باشید
تضمین قیمت

مراحل کاملا آنلاین

برای اولین بار در ایران کلیه مراحل خرید خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی به صورت کاملا آنلاین و مکانیزه و به راحتترین روش ممکن برای شما محیا گردیده است.
مراحل انلاین