ارسال سفارش تلگرام
کانال شرکت تلگرام
دفتر تهران : 09120722880 - 02133924624

خودکار تبلیغاتی - هدایای تبلیغاتی گیفت سازان

هدایای تبلیغاتی گیفت سازان

خودکار تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی می باشد که هم قیمت مناسبی دارد و هم کاربرد زیادی دارد، از این رو افراد زیادی خودکار تبلیغاتی را برای هدیه دادن انتخاب میکنند.
خودکار تبلیغاتی به دلیل کاربردی بودن و استفاده متعدد در جلو چشم افراد قرار میگیرد و تعاملی به صورت خود آگاه و ناخودآگاه برای فرد استفاده کننده و تبلیغ شما ایجاد میگردد
از گذشته تا کنون هدیه دادن یک روش برای ایجاد حس اشتراک و روابط عاطفی در بین انسان ها بوده است.
در خرید خودکار برای هدیه دادن باید به نکاتی از جمله :
- رنگ مناسب خودکار : رنگ مناسب و جذاب می تواند در توجه و در معرض دید قرار دادن دیگران بسیار مفید واقع گردد شاید بتوان گفت جز اولویت های اول در یک طراحی خودکار تبلیغاتی رنگ می باشد.
- طراحی و شکل خودکار : خودکارهای تبلیغاتی باید به شکلی هم مرتبط با محصول یا خدمات ، راحت و دارای بدنه خوش دست ، شکیل و مناسب باشد و با توجه به این موضوع طراحی و شکل خودکار میتواند مختلف باشد. با توجه برند شما جنس و شکل بدنه و همینطور گیره ها میتواند از شکل و جنس خاصی باشد
- راحتی و روان بودن جوهر خودکار: به عقیده بیشتر کارشناسان و فروشندگان هدایای تبلیغاتی ، یک خودکار تبلیغاتی اگر راحتی و جوهر روانی را نداشته باشد ، یعنی به شکلی راحت در دستان قرار بگیرد ، خودکار نه خیلی بزرگ و قطور باشد و نه خیلی باریک و کوچک و همچنین جوهر داخل خودکار باید مرغوبیت داشته باشد و به راحتی بر روی صفجه کاغذ بلغزد. در صورتی که خودکاری این ویژگی را نداشته باشد هر چقدر هم که آن خودکار گران قیمت و زیبا باشد بازدهی مورنظر را به شم نخواهد داد.
در تبلیغات روی خودکارها ، تبلیغ بیشتر روی بدنه خودکار چاپ میشود ، همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که رنگ چاپ باید متمایز باشد تا به چشم بیاید.

خودکار تبلیغاتی


سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم


چرا خرید از گیف سازان ؟

تولید کننده و وارد کننده

گیف سازان تولید کننده و وارد کننده انواع هدایای تبلیغاتی ازجمله : خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی می باشد.
ارسال

تضمین قیمت و کیفیت

به دلیل این که ما بدون واسطه تولیدات و واردات خود را به شما عرضه میکنیم به کمترین قیمت ممکن خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی بدست شما خواهد رسید.
به زودی منتظر محصولات جدید ما شامل : تقویم رومیزی ، تخته شاسی یا قاب ، خودکار های جدید ،لیوان کاغذی ، ساعت ، جاکلیدی و... باشید
تضمین قیمت

مراحل کاملا آنلاین

برای اولین بار در ایران کلیه مراحل خرید خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی به صورت کاملا آنلاین و مکانیزه و به راحتترین روش ممکن برای شما محیا گردیده است.
مراحل انلاین