ارسال سفارش تلگرام
کانال شرکت تلگرام
دفتر تهران : 09120722880 - 09370940090- 02133924624
(تلفن ثابت به دلیل عملیات مخابراتی موقتا قطع می باشد)

خودکار تبلیغاتی - هدایای تبلیغاتی گیفت سازان

هدایای تبلیغاتی گیفت سازان

خودکار تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی می باشد که هم قیمت مناسبی دارد و هم کاربرد زیادی دارد، از این رو افراد زیادی خودکار تبلیغاتی را برای هدیه دادن انتخاب میکنند.
خودکار تبلیغاتی به دلیل کاربردی بودن و استفاده متعدد در جلو چشم افراد قرار میگیرد و تعاملی به صورت خود آگاه و ناخودآگاه برای فرد استفاده کننده و تبلیغ شما ایجاد میگردد
از گذشته تا کنون هدیه دادن یک روش برای ایجاد حس اشتراک و روابط عاطفی در بین انسان ها بوده است.
در خرید خودکار برای هدیه دادن باید به نکاتی از جمله :
- رنگ مناسب خودکار : رنگ مناسب و جذاب می تواند در توجه و در معرض دید قرار دادن دیگران بسیار مفید واقع گردد شاید بتوان گفت جز اولویت های اول در یک طراحی خودکار تبلیغاتی رنگ می باشد.
- طراحی و شکل خودکار : خودکارهای تبلیغاتی باید به شکلی هم مرتبط با محصول یا خدمات ، راحت و دارای بدنه خوش دست ، شکیل و مناسب باشد و با توجه به این موضوع طراحی و شکل خودکار میتواند مختلف باشد. با توجه برند شما جنس و شکل بدنه و همینطور گیره ها میتواند از شکل و جنس خاصی باشد
- راحتی و روان بودن جوهر خودکار: به عقیده بیشتر کارشناسان و فروشندگان هدایای تبلیغاتی ، یک خودکار تبلیغاتی اگر راحتی و جوهر روانی را نداشته باشد ، یعنی به شکلی راحت در دستان قرار بگیرد ، خودکار نه خیلی بزرگ و قطور باشد و نه خیلی باریک و کوچک و همچنین جوهر داخل خودکار باید مرغوبیت داشته باشد و به راحتی بر روی صفجه کاغذ بلغزد. در صورتی که خودکاری این ویژگی را نداشته باشد هر چقدر هم که آن خودکار گران قیمت و زیبا باشد بازدهی مورنظر را به شم نخواهد داد.
در تبلیغات روی خودکارها ، تبلیغ بیشتر روی بدنه خودکار چاپ میشود ، همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که رنگ چاپ باید متمایز باشد تا به چشم بیاید.

خودکار تبلیغاتیچرا خرید از گیف سازان ؟

تولید کننده و وارد کننده

گیف سازان تولید کننده و وارد کننده انواع هدایای تبلیغاتی ازجمله : خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی می باشد.
ارسال

تضمین قیمت و کیفیت

به دلیل این که ما بدون واسطه تولیدات و واردات خود را به شما عرضه میکنیم به کمترین قیمت ممکن خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی بدست شما خواهد رسید.
به زودی منتظر محصولات جدید ما شامل : تقویم رومیزی ، تخته شاسی یا قاب ، خودکار های جدید ،لیوان کاغذی ، ساعت ، جاکلیدی و... باشید
تضمین قیمت

مراحل کاملا آنلاین

برای اولین بار در ایران کلیه مراحل خرید خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی به صورت کاملا آنلاین و مکانیزه و به راحتترین روش ممکن برای شما محیا گردیده است.
مراحل انلاین