دفتر تهران : 09120722880 - 02133924624

پازل تبلیغاتی - هدایای تبلیغاتی گیفت سازان

هدایای تبلیغاتی گیفت سازان

پازل تبلیغاتی یک تصویر است که با توجه به اندازه تصویر به 9 تا 1.000 تکه تقسیم میکنند، این تقسیم به نحوی است که قطعات تقسیم شده داخل یکدیگر قفل میشوند.

پازل ها تبلیغاتی اغلب از جنس فوم بهداشتی ساخته میشوند و این به دلیل آن است که در سنین کودکی امکان به دهان گرفتن و ... تکه های پازل توسط کودکان وجود دارد.

پازل های از جنس هایی مانند : مقوا ، چوب ، پلاستیک و... نیز ساخته میشوند ولی هر کدام به دلیل خاص خود قابل استفاده برای پازهای تبلیغاتی نیستند.

مزیت پازل این است که محدودیت سنی ندارد و میتواند از سنین کودکی تا بزرگسالی مورد استفاده قرارگیرد.

روش استفاده از پازل ها هم به این صورت است که با جدا کردن تکه های پازل و درهم ریختن آنها ، مجددا با درکنار هم چیده شدن تکه های پازل تصویر اصلی را می سازیم. جالب است بدانید پازل هایی تا 500.000 قطعه نیز ساخته شده اند.

پازل ها به دلیل استفاده از فکر و ذهن یک ابزار کمک اموزشی برای سنین کودکی و نوجوانی است و باعث شادی و حس خودباوری در آنها میشود و میتواند یک هدیه تبلیغاتی خاص برای برندهایی باشند که مخاطبین سنی آنها در این محدوده هستند.

پازل های تبلیغاتی میتواند اشکال متفاوتی داشته باشند مثل کشورها ، حیوانات و.... و یا طرح متفاوتی داشته باشند مثلا جای حروف الفبا در یک صفحه خالی باشند. همچنین پازها سال های سال نگهداری میشوند و از این حیث پازل ها تبلیغاتی دارای برد تبلیغاتی بالایی می باشند.

پازل های تبلیغاتی این ویژگی را دارند که با طرح و آرم اختصاصی برند شما قابلیت چاپ را دارند.

پازل های تبلیغاتی مقوایی به دلیل استفاده از مقواهای بازیافتی در غیر بهداشتی هستند و به هیچ وجه مورد تایید وزارت بهداشت نمی باشند و به همین دلیل توسط ما تولید نمیشوند.

پازل تبلیغاتی


سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

سوالی داری؟

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم


چرا خرید از گیف سازان ؟

تولید کننده و وارد کننده

گیف سازان تولید کننده و وارد کننده انواع هدایای تبلیغاتی ازجمله : خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی می باشد.
ارسال

تضمین قیمت و کیفیت

به دلیل این که ما بدون واسطه تولیدات و واردات خود را به شما عرضه میکنیم به کمترین قیمت ممکن خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی بدست شما خواهد رسید.
به زودی منتظر محصولات جدید ما شامل : تقویم رومیزی ، تخته شاسی یا قاب ، خودکار های جدید ،لیوان کاغذی ، ساعت ، جاکلیدی و... باشید
تضمین قیمت

مراحل کاملا آنلاین

برای اولین بار در ایران کلیه مراحل خرید خودکار تبلیغاتی ، مگنت تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادبزن تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، ماگ تبلیغاتی ودیگر هدایای تبلیغاتی به صورت کاملا آنلاین و مکانیزه و به راحتترین روش ممکن برای شما محیا گردیده است.
مراحل انلاین